Integriti dan Pentadbiran


Nadirah Binti Pazaer

Nadirah Binti Pazaer

Pegawai Eksekutif (Korporat dan Pentadbiran)
Telefon : 05-526 5588 samb. 137
E-mel : nadirahpazaer@lphp.gov.my
Abdul Hadi Bin Saari

Abdul Hadi Bin Saari

Penolong Pegawai Tadbir (Teknologi Maklumat)
Telefon : 05-526 5588 samb. 147
E-mel : adisaari@lphp.gov.my
Mohamad Syakirin Bin Mat Isa

Mohamad Syakirin Bin Mat Isa

Penolong Pegawai Tadbir (Korporat dan Pentadbiran)
Telefon : 05-526 5588 samb. 139
E-mel : syakirin@lphp.gov.my
Nabila Atika Binti Norizan

Nabila Atika Binti Norizan

Pembantu Tadbir (Korporat dan Pentadbiran)
Telefon : 05-526 5588 samb. 142
E-mel : nabilaatika@lphp.gov.my
Nurul Sakinah Binti Ahmad Sayuti

Nurul Sakinah Binti Ahmad Sayuti

Pembantu Tadbir (Korporat dan Pentadbiran)
Telefon : 05-526 5588 samb. 149
E-mel : nsakinah@lphp.gov.my
Raja Noor Asyraf Bazli Bin Raja Noor Bashah

Raja Noor Asyraf Bazli Bin Raja Noor Bashah

Pembantu Operasi (Korporat dan Pentadbiran)
Telefon : 05-526 5588 samb. 138
E-mel : raja@lphp.gov.my
Shamsul Ridzuan Bin Ahmad Rozali

Shamsul Ridzuan Bin Ahmad Rozali

Pemandu Kenderaan
Telefon : 05-526 5588 samb. 140
E-mel : shamsul@lphp.gov.my
Nurul Shakinah Amirah Binti Ahmad Fazil

Nurul Shakinah Amirah Binti Ahmad Fazil

Pembantu Tadbir (Teknologi Maklumat)
Telefon : 05-526 5588 samb. 144
E-mel : shakinah@lphp.gov.my
Nur Nadhirah Binti Rusdi

Nur Nadhirah Binti Rusdi

Pembantu Tadbir (Korporat & Pentadbiran)
Telefon : 05-526 5588 samb. 141
E-mel : nadhirahrusdi@lphp.gov.my
Noor Azraf Bin Mat Noor

Noor Azraf Bin Mat Noor

Pembantu Operasi (Korporat & Pentadbiran)
Telefon : 05-526 5588 samb. 143
E-mel : azraf@lphp.gov.my

Pusat Panggilan

05-526 5588 | lphp@perak.gov.my

Waktu Operasi Kaunter :
Isnin - Jumaat (8.00 pagi - 4.30 petang)
*Kecuali Cuti Umum Negeri Perak

Ikuti Kami

Ibu Pejabat

Lembaga Perumahan dan Hartanah Perak,
No 16 & 18, Jalan Meru Impian A1,Bandar Meru Raya,
30020 Ipoh, Perak Darul Ridzuan.

Tel : 05-526 5588 | Faks : 05-526 9199

Cawangan UTC

Lembaga Perumahan dan Hartanah Perak, UTC 42, Aras 3, Bangunan UTC Perak, Off Jalan Datuk Onn Jaafar, 30300 Ipoh, Perak Darul Ridzuan.

Tel : 05-246 0057 | 05-246 1959

Faks : 05-526 9199


© 2024 Lembaga Perumahan dan Hartanah Perak